sobota 30. prosince 2017

Co chci od roku 2018 ?

Minulý rok jsem psala podobný článek (ještě ale na blog) a neskutečně moc se mi z toho splnilo a tak jsem si říkala, že by bylo fajn, to zopakovat. :)


Takže ráda bych, abych se konečně přestala chovat jako kráva. Divíte se, proč nemám přítele? Divím se, já proč nemám přítele? Hm asi to bude tím, že je schválně odháním (né, úplně vědomě), ale dělám to proto, abych se chránila. Mám problémy s důvěrou. Ale konečně jsem si to uvědomila. Naštěstí umím důvěřovat lidem, otevřu se jim ale (úplně) až po delší době. Ale co se týče kluků, tak si vždy něco najdu a řeknu si, že s ním by to nebylo ono, protože tohle a tohle. A pak je tu to moje odměřené chování. A nízké sebevědomí, které se tváří jako, že je vysoké. Jooo, super. Ennie, jsi fakt skvělá. Takže cože chci? Radši nic.

Od tohohle roku chci hlavně získat titul Bc., ráda bych se (asi) dostala i na Magistra. Chci se udržovat v kondici. Chci mít kolem sebe pořád tyhle úžasný lidičky a nepohrdnu i někým novým. Co se týče cestování, tak se chci podívat do Francie (a strávit pár dní u moře, buď ve Francii nebo jinde). Ráda bych se podívala i do Vysokých Tater (domlouvaly jsme se se spolužačkou, tak snad to výjde a asi by se připojili i spolužáci, juchů).

A další malé ale i větší sny/cíle mám v článku - moje sny, který jsem vydala nedávno. Ráda bych si zařídila praxi v nakladatelství, ale teď asi budu mít hodně zařizování kolem jiných věcí, takže to budu muset odšoupnout. Ale přemýšlím nad dvěma magistry (pokračovala bych v oboru plus jeden jiný a tam by se mi spíše mohlo dostat do nakladatelství a ani bych nemusela vynaložit tolik úsilí). Rozhodně je na seznamu najít si nové úžasné bydlení se spolubydlou. Momentálně by se mi asi líbil i ten 14. bod.

V roce 2018 bych ráda i na nějaké super hudební akce. Doufám, že kolem bude hodně koncertů a budu mít s kým na ně jít. Byla bych ráda, kdyby na RfP přibyla nějaká skupina, kterou mám ráda (zatím je to dobré, ale teď už se to fakt musí seknout 3/4 prvních skupin a já je poslouchám? Né, to je vážně divný. Takže bych ráda našla někoho, s kým bych na RfP 2018 mohla jet :D. (Pár tipů je, ale víte jak... ALE!) Už mám jeden koncert naplánovaný (22. 11. 2018), takže snad mi to vyjde - protože zatím naše plány zní moc dobře :).

Hlavně chci BÝT ŠŤASTNÁ.

Přemýšlím, že jsem určitě na něco zásadního zapomněla. A co vy, jaké plány a očekávání máte od nového roku?

Původní článek zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Nevěra a její vliv na můj život

V článku jsem sepsala svůj pohled na nevěru a jak ovlivňuje tohle slovo/chování můj život. Je to takové trochu smutné. Možná bych se na řeš...