úterý 26. prosince 2017

Co nesnáším (nejen) na chlapech

Na chlapech jakéhokoliv druhu - bratr, otec, kluci mých kamarádek, strejdové…prostě kluci!

 1. Nesamostatnost - koukají na televizi a chtějí, aby je někdo obsloužil - to si to pivo nemůžou donést sami? Nebo si neumí umýt rajčátka? Neděje se to jen u televize. S pivem a dalším mým bodem souvisí jedna moje vzpomínka, která se mi vybavila.
 2. Nevychovanost - byly jsme na chatě a večer přítel říká svojí holce, ať mu podá pivo, trošku hnusnějším tónem. No já bych mu ho nepodala. To je tak těžký říct prosím a děkuji? Svého otce jsem to na stará kolena naučila, ale zdá se mi, že už to zase zapomíná :/.
 3. Kouření - poslední dobou na ten smrad z cigaret začínám být alergická. To už není skoro nikdo, kdo by nekouřil? Nikomu to neberu, ale nemám to ráda :(.
 4. Podvádění - pochopím, že borec (klidně i holka) spí každou chvíli s někým jiným - proč ne - když nikoho nemá. A nebo mají s partnerem "free vztah" (ty vztahy však taky nechápu). Co se týče vztahů - tvrdím, že já jsem se narodila ve špatné době :(.
 5. Kritizování - nejlépe za něco, co oni neumí! Například oběd, který jim nechutná, ale aby oni někdy uvařili to né.
 6. "Radění" - POZOR:radění né randění! Udělej to tak a tak a né tak jak to děláš. Nejlépe něco, co děláte jen kvůli nim. Když už to dělám, tak si to udělám, jak chci. Ale tím jejich neustálým raděním to už vlastně dělat ani nechci. Nejradši bych to po nich hodila!
 7. Udělej to a to - já jsem strašně zaneprázdněn a prostě na to nemám čas. Jsem líné prase a nechce se mi. Od čeho jsou ženské...aby přece uklízely! A sloužily nám… Pokud potřebujete nějaký příklad, tak třeba, když táta/brácha dosnídá a já mám po nich uklidit ze stolu.
 8. "Někdo by mohl..." - další věc, na kterou jsem alergická. A také mi vadí, když mi řeknou "Ukliď tohle." a já se zrovna na to chystám. A nebo nějakou věc, kterou dělám už automaticky. To se pak člověku vážně chce…
 9. Vnucování - Vnucování se taky. Ale spíš jsem myslela to, když vám něco vnucují. Nejlépe nějakého úžasného kamaráda. Ale když neumí pochopit slovo ne. Tak to je taky děs. Až je mi z toho někdy dost špatně.
 10. To že existuje!

BONUS:
Župan a žabky se mi fakt na klucích nelíbí! :D

Tento článek berte s rezervou. Slovo nesnáším je u většiny až moc. A celkově je to občas moc nadnesené. Jsem typ, kterého nic jentak nerozčílí (podle článku byste to ale asi netipovali, že?). Ale je pravda, že pokud by měl takové vlastnosti nějaký můj kluk, tak bychom spolu dlouho nevydrželi ;). Mám ráda svůj klid. Nejvíce bych asi snesla to kouření cigaret. Desítka je jen do počtu :).

Originální článek zde.

1 komentář:

 1. spousta bodů, většina :D, sedí na mého bratra i taťky :D jsem ráda, že přítel takový není :)

  žabky mně nevadí :D ale ten župan... něco na tom bude, ale pokud to není takový ten huňatý, tak mi také nevadí :)

  OdpovědětVymazat

Nevěra a její vliv na můj život

V článku jsem sepsala svůj pohled na nevěru a jak ovlivňuje tohle slovo/chování můj život. Je to takové trochu smutné. Možná bych se na řeš...