Přeskočit na hlavní obsah

Únor 2018

Jaký byl pro vás únor? Mně přišlo, že v prvních 14 dnech jsem prožila minimálně měsíc, tolik se toho dělo a tolik se toho změnilo - v podstatě ze dne na den. Neuvěřitelné. Co se ale týče hudby, tak už to celý měsíc bylo takové… v duchu zeleniny a ovoce (pro vysvětlení - koukněte na celý článek).


1. Brutální jahoda
Zhruba 14 dní jsem poslouchala Brutální jahodu, kterou jsem poznala díky skupině Zelenina. Pojedou spolu turné a asi na ně zajdu. Snad mi to vyjde. Zeleninu jsem poznala díky Rybičkám 48 a Imodium, kteří jeli turné minulý rok, ale Imodium se nemohlo zúčastnit, a tak za ně zaskakovala Zelenina.

Aby toho tady tentokrát nebylo málo a abych nemusela dělat těžká rozhodnutí, vložím sem více písní od kluků.

a) Čeho se bojíš


b) Situace nejistá


Stejně jsem dilema měla, nevím. Mám ráda hodně ráda asi zhruba 10 písní a vyberte si tři, tři které zaujmou i jiné lidi než mě. Tak zkusíme jednu sladší?

c) Ona


2. Zelenina
Od nich mám ráda taky více písní, ale budou stačit dvě. Na koncertě byli vážně skvělý.

a) Deja Vu


b) Marylin M.


3. Angels & Airwaves - Surrender4. Imodium - Divoká řeka5. DIAMANTE - Coming Hot6. The Cab - La La


7. Foster The People
Poslední dobou poslouchám i nejnovější album téhle skupiny, některé písničky se mi nelíbí, ale převážně to album je fakt dobré.

a) Sit Next to Meb) Pay The Man


Nevím, co to se mnou posledních pár měsíců je, ale poslouchám převážně českou hudbu, pokud mě sledujete už delší dobu, tak víte, že jsem českou dříve poslouchala spíše výjimečně.A co posloucháte vy?

Komentáře

 1. Hodně se mi líbí písnička Ona, The Cab - La La a Deja Vu :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tyjo, tak z toho výběru neznám asi ani jednu, ale zase je pravdou, že českou hudbu moc neposlouchám. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Brutální jahoda :D to je brutální název pro kapelu :D
  Já českou scénu nijak neznám, ale o Zelenině jsem už slyšela :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

První okouzlení Lublaní

V loňském roce (2017) jsem na začátku května poprvé navštívila Slovinsko, alespoň když nepočítáme přejezdy do jiné země. Slovinsko je příjemná země s krásnou krajinou, plno hor, několik jezer a neskutečná pohoda. Mně osobně hodně zaujalo jejich hlavní město Lublaň. Moje pocity spojené s první návštěvou tohohle města si můžete přečíst v článku. V průběhu prázdnin/roku můžete očekávat další články zaměřené na Slovinsko. Lublaň mi neskutečně vzala dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit.

Co si chci v nejbližší době přečíst? 2 // Přečteno

Na konci ledna jsem přidala první článek s touhle tématikou, myslela jsem si, že to bude jen ojedinělost - neměla jsem v plánu to udělat na pokračování nebo tak. Ale přináším druhý takový článek, u minulého jsem měla i žádost o recenzi, takže pokud by vás nějaká kniha zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět můj názor, tak neváhejte a napište :).


Jaspis dalmatin

Na začátku srpna jsem se podělila o můj názor na léčivé/drahé kameny, na to jestli v jejich účinky věřím a jak jsem se k nim dostala. Takže náš společný příběh si můžete přečíst zde.