Přeskočit na hlavní obsah

Duben 2018

Další měsíc za námi, neskutečně to letí. Překvapivě se mám dobře a (skoro) vše se mi daří. Bojím se jen, že v květnu se to změní. Musím začít psát bakalářku, potřebuji aby mi byl schválený projekt k ní. A zkouškové bude. A bojím se, že jak se mi něco hodně hodně podělá, tak ... no snad se nic nepodělá a když jo, tak snad to přejdu s úsměvem a budu bojovat ;).
1. Rybičky 48

a) Ženy (akustická live verze)
Už tu dlouho nebyly (nebo nebyli) Rybičky, že?


b) Američan z Poličan


2. ROMUALD KLEMM

a)Mám to tak rád
Tohle je trochu vtipné. Posílala jsem to kamarádovi, že vypadá dobře a má hezký hlas, ale jinak se mi to nelíbí. Kámoš odvětil, že je hezký, ale hlas je hrozný a hudba ujde. Hm no a po nějaké době se mi začaly líbit obě dvě jeho písničky. Proč ne.


b) Pojď se mnou dál

3. The Paranoid - Spovedám sa
Ke konci měsíce jsem znovu (po pár letech) začala poslouchat The Paranoid.


Teď následují písně, které bych normálně neposlouchala a nebo alespoň né dříve. Ale poslední dobou potřebuji něco, co mě nakopne. 

4. Ofenbach - Be Mine


5. Alice Merton - No Roots


6. Jax Jones - You Don't Know Me ft. RAYE
Tuhle mám ze zumby.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

První okouzlení Lublaní

V loňském roce (2017) jsem na začátku května poprvé navštívila Slovinsko, alespoň když nepočítáme přejezdy do jiné země. Slovinsko je příjemná země s krásnou krajinou, plno hor, několik jezer a neskutečná pohoda. Mně osobně hodně zaujalo jejich hlavní město Lublaň. Moje pocity spojené s první návštěvou tohohle města si můžete přečíst v článku. V průběhu prázdnin/roku můžete očekávat další články zaměřené na Slovinsko. Lublaň mi neskutečně vzala dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit.

Co si chci v nejbližší době přečíst? 2 // Přečteno

Na konci ledna jsem přidala první článek s touhle tématikou, myslela jsem si, že to bude jen ojedinělost - neměla jsem v plánu to udělat na pokračování nebo tak. Ale přináším druhý takový článek, u minulého jsem měla i žádost o recenzi, takže pokud by vás nějaká kniha zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět můj názor, tak neváhejte a napište :).


Jaspis dalmatin

Na začátku srpna jsem se podělila o můj názor na léčivé/drahé kameny, na to jestli v jejich účinky věřím a jak jsem se k nim dostala. Takže náš společný příběh si můžete přečíst zde.