Přeskočit na hlavní obsah

Co si chci v nejbližší době přečíst? 4

Tak je tu další článek s knihami, které se v nejbližší době pokusím přečíst. Ještě pořád čekám na jednu knihu, kterou mám rezervovanou v knihovně a jednu tlustou právě čtu jsem právě dočetla (1/7 2018). Ale jinak mám vše odškrtnuté (přiznám se, že minimálně jednu knihu jsem nakonec nečetla celou, protože mě nezaujala).


1. Robert Bryndza: Temné hlubiny
Počítám s tím, že o tomhle autorovi už jste slyšeli? Já četla první dva díly a knihu Dívka v ledu jsem několikrát fotila - jednou pro Instagram knihovny, podruhé jsem ji dávala na svůj Instagram a pak? Pak byla vyhlášená soutěž a já neodolala a nafotila ji potřetí. Z knih je spousta lidí hodně nadšená, ale já (asi) jako milovník detektivek, hodnotím tuhle sérii jako průměrnou. A pokud se to tímhle dílem nezmění, tak další díl(y) číst nebudu.

2. Jane Austenová: Rozum a cit

Říkala jsem si, že už bych si k ní mohla sednout či lehnout a konečně ji přečíst. Jane Austen mám velmi ráda. Jenže tuhle knihu máme doma, a tak jsem vždy nakonec dala přednost nějaké z knihovny. Ale teď jsem se pár měsíců romantice v knihách vyhýbala, tak bych to mohla změnit. A hlavně, o prázdninách chci hodně času trávit doma u rodičů, takže bude i možnost číst :).

3. Lauren James: Poslední začátek 09/07 2018
Četla jsem první díl jako e-book a moc se mi líbil. Moje kamarádka vlastní oba dva díly a slíbila mi, že mi druhý díl půjčí. A už ho mám u sebe a čeká až se do něj pustím. Kniha je o páru, který se rodí po několik století znovu a znovu - vždy změní svět k lepšímu, pokaždé se beznadějně zamilují, ale také je pokaždé osud rozdělí.

4. Atticus: Láskou ji nespoutáš 25/09 2018
Tahle kniha na mě skáče všude. Nevím, kdy se k ní dostanu - záleží to na kamarádce, která je tak ochotná a knihu mi chce půjčit. Jsem na ni vážně zvědavá. Slyšela jsem, že v angličtině je mnohem lepší. Jenže taky dražší. A co já vím, možná se mi líbit nebude. Kdybych z ní ale byla nadšená, tak bych pak i přemýšlela, o tom, že bych si pořídila verzi v angličtině.


Co vy, máte zkušenosti s nějakou z těchto knih? Četli jste něco od Jane Austen? Například Pýchu a předsudek? Líbila se? :)


Komentáře

 1. a tychto knihach pocujem prvykrat. od Jane Austin som tusim este nikdy nic necitala a detektivky obcas zvladam, no nie prilis casto :D zaujala ma ta posledna kniha, po tej sa v kniznici urcite poobzeram :)

  OdpovědětVymazat
 2. Rozum a cit bych si taky ráda přečetla, protože Pýcha a předsudek se mi moc líbila :)

  OdpovědětVymazat
 3. Rozum a cit je jistě krásná. :-) Mám Austenovou ráda.

  OdpovědětVymazat
 4. Knihu od Jane jsem četla, zrovna tu Pýchu k maturitní četbě a byla jsem spokojená, kniha se mi líbila. Rozum a cit jsem viděla ve filmové verzi a byla jsem také nadšená :-) A ta poslední kniha od Atticuse? Doporučuji! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Roberta Bryndzu mám moc ráda :-) snad vydá další díl.
  goodmoda.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 6. snad se ti povede přečíst vše, co plánuješ a třeba ještě něco navíc ;) já se teď pustila do plnění čtenářské výzvy na Databázi knih, ale také čtu i knihy podle sebe :))

  Láskou ji nespoutáš jsem četla a líbilo se mi to, je to milé a usměvavé... a zahřeje to u srdce :))

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

První okouzlení Lublaní

V loňském roce (2017) jsem na začátku května poprvé navštívila Slovinsko, alespoň když nepočítáme přejezdy do jiné země. Slovinsko je příjemná země s krásnou krajinou, plno hor, několik jezer a neskutečná pohoda. Mně osobně hodně zaujalo jejich hlavní město Lublaň. Moje pocity spojené s první návštěvou tohohle města si můžete přečíst v článku. V průběhu prázdnin/roku můžete očekávat další články zaměřené na Slovinsko. Lublaň mi neskutečně vzala dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit.

Co si chci v nejbližší době přečíst? 2 // Přečteno

Na konci ledna jsem přidala první článek s touhle tématikou, myslela jsem si, že to bude jen ojedinělost - neměla jsem v plánu to udělat na pokračování nebo tak. Ale přináším druhý takový článek, u minulého jsem měla i žádost o recenzi, takže pokud by vás nějaká kniha zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět můj názor, tak neváhejte a napište :).


Jaspis dalmatin

Na začátku srpna jsem se podělila o můj názor na léčivé/drahé kameny, na to jestli v jejich účinky věřím a jak jsem se k nim dostala. Takže náš společný příběh si můžete přečíst zde.