Přeskočit na hlavní obsah

Moje sny

Nemám moc snů, nevím, co chci dělat…ale už se něco málo rýsuje.


 1. CHCI BÝT ŠŤASTNÁ
 2. Chci pracovat z domu
 3. Dělat něco, co mě bude bavit a naplňovat
 4. Hodně cestovat
 5. Nebránila bych se i pracovním/služebním cestám
 6. Bavilo by mě pracovat v knižním průmyslu či hudebním
 7. Dělat například propagaci, korekturu knih, …
 8. Přivydělávat si focením (prodejem fotek)
 9. Kalendář z fotek, které jsem nafotila, a bude se prodávat!
 10. Chci mít kolem sebe spoustu (pravých) přátel
 11. Mít se na koho spolehnout
 12. Stačil by mi malý tichý vkusně zařízený byteček, ale malému domku se také nebráním
 13. Chci ale zahradu - nejlépe s bazénem, kde by se dalo normálně plavat, houpací síť ve stínu stromů
 14. Chci najít toho pravého (a ráda bych, aby se moc nerozčiloval, aby byl "vychovaný" = prostě podle mých představ)
 15. Vidět polární zář
 16. Podívat se do Černobylu
 17. Chci zjistit, jak to funguje v nakladatelství :) (nejlépe bych se tam podívala jako praktikantka či brigádnice :D, ale nepohrdla bych ani nějakou "rychlou" exkurzí)
 18. Mít pejska - momentálně rasu husky :)
 19. Aby tu ještě dlouho byla moje rodina a přátelé (vážně se děsím smrti někoho blízkého)

z těch, co bych chtěla dokázat do roka :D
 1. Vybrat si téma bakalářky a získat skvělého vedoucího ❣
 2. Získat titul Bc. ❣
 3. Zvládnout i Mgr. s tím, že ten druhý rok bych chtěla, ale už i pracovat - alespoň na částečný úvazek, prostě tak, abych to stíhala a zvládla vše dodělat (klidně i ten první rok)
 4. Navštívit (jižní) Francii plus znovu Paříž
 5. Navštívit Vysoké Tatry ❣
 6. Příští rok (pravděpodobně červen-červenec) si chci se spolubydlící najít nový byt, nějaký útulný, modernější a hlavně bez dalších lidí! Jenom my dvě. Chceme něco svého a klid :). Tak snad budou kolem jen samí klidní sousedé. Od září budeme bydlet sami dvě, ale pořád v tom samém bytě.
❣ - splněno

Určitě mi nějaký ten malý sen unikl. Chci si například vyzkoušet jízdu na vodním skútru a další věci, ale ty nejsou pro mě úplně důležitý. Samozřejmě chci i spoustu nového vybavení pro svoji zrcadlovku. Vtipné je, že před pár dny, ještě než jsem napsala tenhle odstavec - jsem začala psát další článek, co chci, který jsem nepsala bodově, ale rozepsala jsem se a je tam hlavně o tom získání Bc. (zmiňuji se i o bakalářce) a pak o knižním průmyslu - nakladatelství, které jsem dopsala až po tom "budoucím" článku. Ale o tom knižním průmyslu je tam toho více - článek určitě zveřejním a dopíši, ale až tak za pár dní.

A co chcete vy od života? Máte už ujasněné priority nebo pořád tápete? :)


Komentáře

 1. Prajem ti, aby sa ti podarilosplniť si všetky sny. :) Ja z domu pracujem a niekedy mi to ide na nervy, pretože neprídem do kontaktu so žiadnymi ľuďmi. :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

První okouzlení Lublaní

V loňském roce (2017) jsem na začátku května poprvé navštívila Slovinsko, alespoň když nepočítáme přejezdy do jiné země. Slovinsko je příjemná země s krásnou krajinou, plno hor, několik jezer a neskutečná pohoda. Mně osobně hodně zaujalo jejich hlavní město Lublaň. Moje pocity spojené s první návštěvou tohohle města si můžete přečíst v článku. V průběhu prázdnin/roku můžete očekávat další články zaměřené na Slovinsko. Lublaň mi neskutečně vzala dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit.

Jaspis dalmatin

Na začátku srpna jsem se podělila o můj názor na léčivé/drahé kameny, na to jestli v jejich účinky věřím a jak jsem se k nim dostala. Takže náš společný příběh si můžete přečíst zde.

Uvnitř jsem pořád malá holka

Malá holka, co se občas bojí. Malá holka, co se tváří, že jí nic neubližuje. Malá holka, co ji poblázní kluk a má pocit, že by přece jen ten princ na bílým koni existovat mohl. Malá holka, která se bojí, že ji někdo ublíží. Malá holka, co je ráda ve společnosti rodičů, i když občas cítí, že se i ona musí starat o ně a radit jim. Ale u nich je v bezpečí. Malá holka, co má ještě menšího bráchu, a kterého by za jiného nevyměnila. Kterého pořád bude ochraňovat a starat se o něj, i když už i on je dospělý. Malá holka, co má sny. A rozhodla se za nimi jít. Malá holka, co nemůže usnout kvůli klukovi. Malá holka, která má také problémy a svoje rady neposlouchá, protože se bojí. 
Malá holka, která své strachy překonává, ale občas to prostě stejně nejde. Malá holka, která ví, že vystoupení z komfortní zóny stojí za to. Malá holka, co se za svoje názory nestydí.