Přeskočit na hlavní obsah

Leden 2018

První měsíc v tomhle roce a ze začátku to vypadalo, že bude hodně v podobném stylu jako ten poslední loňský. Ale ne. Je to takový přechodový měsíc, z mé hrozně hrozně blbé nálady se pomalu dostávám do své normální (fajnové) nálady, ale doufám, že se budu cítit ještě mnohem lépe. (Nejsem troškař).1. Janek Ledecký - Ty jsi ta jediná
Od Janka jsem poslouchala více písní než jen tuhle. Loni jsem ho viděla na jednom festivalu a musím říct, že jsem čuměla. Je fakt dobrý a sympaťák! Moc se mně zalíbil i tento klip, jsou tam úžasné záběry z Benátek (kde jsem loni byla a úplně na mě vyskočily vzpomínky).


2. Skillet - Set It Off
Ke konci minulého roku vydali reedici alba a já si v tomhle měsíci hodně dvě nové písničky oblíbila. Skillet mám hodně ráda a v roce 2016 jsem byla na jejich koncertě a ráda na něj vzpomínám.


Tak a tady je ta druhá. Ale určitě koukněte i na další jejich písně :).

3. DOCTOR VICTOR - StandUP
Hodně jsem poslouchala písničky našich kandidátů na Eurovision2018, překvapivě sem nedávám interpreta pro, kterého jsem hlasovala. První mě zaujal Pavel, mám jeho písničky ráda a přesně tohle si myslím, že má na Eurovision dost šanci. Písnička, která se mi líbí nejvíc a líbila už po prvním poslechnutí je, ta kterou vkládám sem. Ale na Eurovision mi úplně nesedí. Podobně to mám i s další mojí oblíbenou - ta je taky docela mimo a dívala jsem se na toho pro mě neznámého interpreta a je to jediná písnička, která se mi od něj líbí. Takže tak. Líbí se mi čtyři písně z šesti, což je moc dobré.Další tři, které se mi líbí: Pavel Callta, Mikolas JosefDebbi

Tak vyhrál Mikolas Josef, jsem zvědavá na jeho úspěch.

4. Alexia & Matei - Walking on water
Tohle mě taky docela chytlo. (Také Eurovision 2018, zde oficiální video)


5. Zibbz mit Stones
Je libo ještě Eurovision? 


6. Bleachers - Don't Take the Money


7. Mandrage - Motýli
Na to, že Mandrage moc nemusím, tak … jsou zase tady! Poslouchala jsem i jejich nové album a myslím, že v dalším měsíci už od nich bude pokoj. Čekala jsem, že bude lepší (kluci avizovali změnu stylu).


8. Rybičky 48 - 
Samozřejmě ještě pořád nemohly chybět ani Rybičky 48, ale to jsem poslouchala hlavně ty dvě, co jsem přidávala v prosincovém výběru.

a) Ondrova pomalá

b) Princezna na baru

Komentáře

 1. Od Janka jsem nikdy žádnou jinou písničku neslyšela, asi :D
  Hezká :)
  Ani jednu z těchto písniček jsem nikdy předtím neslyšela, alespoň jsem poznala něco nového/jiného :)
  Ta Set It Off je hezká :)
  Teda tu Stand Up jsem už asi někdy slyšela :D
  Ta Walking on water se mi dost líbí :)
  Ostatní jsou taky dost dobré!! :)

  OdpovědětVymazat
 2. 4 a 5 úplně nejlepší. :-) Jo a jenom nevím jestli je to jenom u mě chyba, ale klip Motýli máš nejspíš špatně naformátované, nejde spustit. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé tipy na písničky :) Skillety mám opravdu ráda :) A Motýli od Mandrage mě teď taky baví :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

První okouzlení Lublaní

V loňském roce (2017) jsem na začátku května poprvé navštívila Slovinsko, alespoň když nepočítáme přejezdy do jiné země. Slovinsko je příjemná země s krásnou krajinou, plno hor, několik jezer a neskutečná pohoda. Mně osobně hodně zaujalo jejich hlavní město Lublaň. Moje pocity spojené s první návštěvou tohohle města si můžete přečíst v článku. V průběhu prázdnin/roku můžete očekávat další články zaměřené na Slovinsko. Lublaň mi neskutečně vzala dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit.

Co si chci v nejbližší době přečíst? 2 // Přečteno

Na konci ledna jsem přidala první článek s touhle tématikou, myslela jsem si, že to bude jen ojedinělost - neměla jsem v plánu to udělat na pokračování nebo tak. Ale přináším druhý takový článek, u minulého jsem měla i žádost o recenzi, takže pokud by vás nějaká kniha zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět můj názor, tak neváhejte a napište :).


Jaspis dalmatin

Na začátku srpna jsem se podělila o můj názor na léčivé/drahé kameny, na to jestli v jejich účinky věřím a jak jsem se k nim dostala. Takže náš společný příběh si můžete přečíst zde.