Přeskočit na hlavní obsah

Březen 2018

Další měsíc je za námi a já málem napsala do titulku rok 2017 a to už je duben.

1. Echosmith - Cool Kids
Písničku už znám delší dobu, ale tenhle měsíc u mě bodovala. A líbí se mi zpěvaččiny vlasy.


2. Theory - Straight Jacket
Tuhle skupinu mám ráda už nějakou dobu. Písničku, ale i celé nové album jsem si docela oblíbila. Kapela se dříve jmenovala Theory of a Deadman.


3. Kat Graham - Sometimes
Kat možná někteří znáte z Upířích deníků, já jsem ten seriál sledovala, ale nedokoukala až do konce. Od Kat jsem slyšela nějaké písničky už dříve - jedna nebo dvě se mi líbily. Tuhle jsem si dala do přehrát později kvůli choreografii, choreo jsem zatím moc neviděla, ale písničku jsem si nakonec oblíbila :).4. Bad Wolfes - Zombie (cover)
Líbí se mi, jak je to procítěné.5. Slaves - I'd Rather See Your Star Explode6. Lawson - Brokenhearted ft. B.o.B
Tuhle už mám taky ráda nějakou dobu, ale v březnu jsem na ni znovu narazila.7. Three Days Grace - The Mountain


8. Ed Sheeran - MashUp
A nakonec trochu Eda.Páni, až na konci článku jsem si uvědomila, že tu tentokrát nemáme žádnou českou. Když se podíváte na minulé výběry, tak je to docela divné. Ale tak asi už se vracím k mému normálu. A co jste tento měsíc poslouchali vy? Pochlubte se!

Komentáře

  1. Cool Kids je skvělá, znám ji taky už dlouho :)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak nějak se mi líbí všechny a některé jsem dokonce poslouchala tak dlouho, až jsem je doposlouchala :-D Od tebe není písnička, co by se mi nelíbila. :-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

První okouzlení Lublaní

V loňském roce (2017) jsem na začátku května poprvé navštívila Slovinsko, alespoň když nepočítáme přejezdy do jiné země. Slovinsko je příjemná země s krásnou krajinou, plno hor, několik jezer a neskutečná pohoda. Mně osobně hodně zaujalo jejich hlavní město Lublaň. Moje pocity spojené s první návštěvou tohohle města si můžete přečíst v článku. V průběhu prázdnin/roku můžete očekávat další články zaměřené na Slovinsko. Lublaň mi neskutečně vzala dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit.

Co si chci v nejbližší době přečíst? 2 // Přečteno

Na konci ledna jsem přidala první článek s touhle tématikou, myslela jsem si, že to bude jen ojedinělost - neměla jsem v plánu to udělat na pokračování nebo tak. Ale přináším druhý takový článek, u minulého jsem měla i žádost o recenzi, takže pokud by vás nějaká kniha zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět můj názor, tak neváhejte a napište :).


Jaspis dalmatin

Na začátku srpna jsem se podělila o můj názor na léčivé/drahé kameny, na to jestli v jejich účinky věřím a jak jsem se k nim dostala. Takže náš společný příběh si můžete přečíst zde.