Přeskočit na hlavní obsah

Nehledej vážný důvody

Stává se vám, že určité písničky nebo alespoň jejich části vám mluví jakoby z duše? A říkáte si - lépe bych to nevystihl/a? Proto jsem se rozhodla, že vám sem občas nějakou takovou hodím :). Většinou to dělám i v měsíčních výběrech, ale tam to většinou nijak nerozvádím.

Ilona Csaková - Nehledej vážný důvody




Asi bych se trochu měla stydět, že tohle poslouchám, ale nestydím se. Víte, kolik písniček na Youtube neseženete? A víte, že plno jich není ani ve Spotify? Ale tahle naštěstí ano a díky tomu (možná bohužel kvůli tomu) vám ji můžu nasdílet. 

♫ Nehledej vážný důvody 
proč já se tvářím 
tak jak se tvářím ♫



Nevím, jak vy, ale fakt nemám ráda otázky typu: "Co je?" A člověk se na vás dívá, jako kdybyste měli vůči tomu, co řekl něco a nebo on zrovna ani nemusí nic říct, ale myslí si, že s něčím nesouhlasíte. Nebo pak chtějí vědět, co vám je. A vy se prostě jen tváříte, tak jak se tváříte a jen zrovna žijete, ale hlavou vám nic nejde.

♫ v tvý lásce ztracená 
Mě znova napadá a pak mě to přejde 
Tak se sama sebe ptám 
co tohle znamená 
když chci ti pusu dát ♫


Tuhle část asi nemusím nijak rozebírat. Vlastně sama nevím co to znamená a co bych k tomu mohla napsat. Láskou zmatená.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

První okouzlení Lublaní

V loňském roce (2017) jsem na začátku května poprvé navštívila Slovinsko, alespoň když nepočítáme přejezdy do jiné země. Slovinsko je příjemná země s krásnou krajinou, plno hor, několik jezer a neskutečná pohoda. Mně osobně hodně zaujalo jejich hlavní město Lublaň. Moje pocity spojené s první návštěvou tohohle města si můžete přečíst v článku. V průběhu prázdnin/roku můžete očekávat další články zaměřené na Slovinsko. Lublaň mi neskutečně vzala dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit.

Jaspis dalmatin

Na začátku srpna jsem se podělila o můj názor na léčivé/drahé kameny, na to jestli v jejich účinky věřím a jak jsem se k nim dostala. Takže náš společný příběh si můžete přečíst zde.

Uvnitř jsem pořád malá holka

Malá holka, co se občas bojí. Malá holka, co se tváří, že jí nic neubližuje. Malá holka, co ji poblázní kluk a má pocit, že by přece jen ten princ na bílým koni existovat mohl. Malá holka, která se bojí, že ji někdo ublíží. Malá holka, co je ráda ve společnosti rodičů, i když občas cítí, že se i ona musí starat o ně a radit jim. Ale u nich je v bezpečí. Malá holka, co má ještě menšího bráchu, a kterého by za jiného nevyměnila. Kterého pořád bude ochraňovat a starat se o něj, i když už i on je dospělý. Malá holka, co má sny. A rozhodla se za nimi jít. Malá holka, co nemůže usnout kvůli klukovi. Malá holka, která má také problémy a svoje rady neposlouchá, protože se bojí. 
Malá holka, která své strachy překonává, ale občas to prostě stejně nejde. Malá holka, která ví, že vystoupení z komfortní zóny stojí za to. Malá holka, co se za svoje názory nestydí.