Přeskočit na hlavní obsah

Plány na léto?

Taky už jde na vás letní nálada? U mě se objevuje ten pocit, co mívám v létě a pomalu se začínám těšit na všechny aktivity, které jsou spojené s létem. Pití drinků v parku, čtení knížek v parku, festivaly, cestování, …


Blbé je, že tyhle prázdniny věnuji učení - v září mě (zatím) čekají státnice. O-ou. Ale mám v plánu si i užívat, takže tady takové moje malé cíle/sny, které si chci v létě letos splnit.

 • dovolená u moře (původně jsem chtěla do jižní Francie, ale to se posouvá - nakonec chci něco relaxujícího)
 • pár dní ve Vysokých Tatrách
 • brigáda
 • učení - čti opalování na zahradě v parku a předstírání, že se učím :)
 • festival(y)

 • čtení - v parku, v houpací síti, u vody - prostě všude ♥
 • trávení času s kamarády - kavárny, parky, mini cestování
 • piknik
 • grilovačky
 • bazény
 • trávení času s rodinou - výlety, domácí lenošení, společenské hry
 • fotografování

Je dost možné, že tu časem ještě něco přibude, protože jsem pravděpodobně na něco zapomněla. A co vy, už se taky těšíte na léto? Jaké máte plány? :)


Komentáře

 1. Moc hezké plány, mám podobné, práce, čtení, předstírání učení, opalování, užívání tepla, koupání atd. Jen s dovolenou si budeme muset letos vystačit výletem do tropical islandu, přítel rekonstruuje domeček a všechny finance se tak hrnou tam... :-)

  OdpovědětVymazat
 2. plány jsou to parádní :)) doufám, že co nejvíce ti jich vyjde, nabereš síly, odpočneš si a v září hurá ke státnicím, které dáš ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Každý rok si říkám, že si vezmu knihu a pujdu někam do přírody posedět :-D noo a nikdy to neudělám, tento rok jsem si to řekla zase, tak snad alespoň jednou to vyplním :-)
  goodmoda.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Tak nějak přemýšlím, co vlastně chci dělat. Kdyby se mi podařilo dodělat vysokou před prázdninami, tak bych možná i někam zajela, láká mě nějaký výlet do Skandinávie, a ráda bych opět zase něco tvořila a malovala. Asic, tak nějak nerada plánuji na dlouhou dobu dopředu, vzhledem k tomu, že nevím, co bude.^^

  OdpovědětVymazat
 5. mě stál šampon na eshopu 17kč :D tak kup a uvidíš

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

První okouzlení Lublaní

V loňském roce (2017) jsem na začátku května poprvé navštívila Slovinsko, alespoň když nepočítáme přejezdy do jiné země. Slovinsko je příjemná země s krásnou krajinou, plno hor, několik jezer a neskutečná pohoda. Mně osobně hodně zaujalo jejich hlavní město Lublaň. Moje pocity spojené s první návštěvou tohohle města si můžete přečíst v článku. V průběhu prázdnin/roku můžete očekávat další články zaměřené na Slovinsko. Lublaň mi neskutečně vzala dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit.

Co si chci v nejbližší době přečíst? 2 // Přečteno

Na konci ledna jsem přidala první článek s touhle tématikou, myslela jsem si, že to bude jen ojedinělost - neměla jsem v plánu to udělat na pokračování nebo tak. Ale přináším druhý takový článek, u minulého jsem měla i žádost o recenzi, takže pokud by vás nějaká kniha zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět můj názor, tak neváhejte a napište :).


Jaspis dalmatin

Na začátku srpna jsem se podělila o můj názor na léčivé/drahé kameny, na to jestli v jejich účinky věřím a jak jsem se k nim dostala. Takže náš společný příběh si můžete přečíst zde.